بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
داستان ما

گروه نرم افزاری شاهوار

حدود 15 سال پیش اولین نسخه نرم افزار که حتی اسمی هم براش انتخاب نشده بود به سفارش یک موسسه آموزشی آماده و راه اندازی شد. اما قصه چی بود؟

چون تا اون زمان نرم افزاری که بصورت متمرکز برای موسسات آموزشی خصوصی وجود نداشت و نرم افزارها فقط خلاصه میشدن به نرم افزارهای مالی و حسابداری، اون موسسه سفارش نرم افزار رو به ما داد تا بتونه تمام نیازهاشو بصورت کامل اعم از آموزشی و مالی برآورده کنه. به این ترتیب بود که اولین نسخه نرم افزار ایجاد و راه اندازی شد. راه اندازی نرم افزار تو یک موسسه واقعی و توسعه بیشتر اون براساس نیازهای واقعی و کاربردی و از طرفی نبود یک نرم افزار جامع برای موسسات آموزشی باعث شد که مدیران دیگر موسسات هم راغب به استفاده از نرم افزار شدند و همین موضوع باعث شد تا فکر ارائه نرم افزار به صورت عمومی برای ما بوجود بیاد و بعد از گذشت مدت کوتاهی با استقبال سایر موسسات تصمیم گرفتیم تا با کنار گذاشتن دیگر خدمات نرم افزاری، بصورت کاملا تخصصی روی نرم افزار اتوماسیون مدیریت آموزش و مالی در مراکز مختلف خصوصی و حتی دولتی، با هدف توانمند کردن اونها متمرکز بشیم تا با یکپارچه سازی و مدیریت روندهای آموزشی برای مدیران، بتونیم در ارتقاء کیفیت آموزشی هم نقش مهمی رو ایفا کنیم.
تا حالا که بعد از گذشت حدود 15 سال از زمان ارائه اولین نسخه نرم افزار که اسم اون رو شاهوار گذاشتیم میگذره و افتخار اونو داریم که تونستیم به بیش از 1200 مرکز آموزشی شامل سازمان ها، موسسات آموزش عالی و سایر موسسات آموزشی خدمت رسانی کنیم و به جرعت این ادعا رو داشته باشیم که می تونیم از صفر تا صد نیازهای هر سازمان و مرکزی که قصد ارائه خدمات آموزشی داشته باشه رو با بکارگیری بروزترین تکنولوژی ها و با بالاترین کیفیت برآورده کنیم و گواه این ادعامون هم همکاری با مراکزی هست که با اعتمادی که به ما داشتند و سالیان طولانی هست که خدمت رسانی به این عزیزان رو افتخار خودمون می دونیم که هر کدوم از اونها در حوزه خودشون جزء برندهای آموزشی کشور هستند.

اعداد واقعی

پیشرفت های بزرگ شاهوار را دنبال کنید

+
مشتری
+
شهر
+
زیرسامانه کاربردی
+
سال های شکوهمند

برخی از همراهان شاهوار

چرا شاهوار ؟

هدف ما رشد کسب و کار شماست

01.
تحلیل دقیق

ما معتقدیم تحلیل دقیق نیازهای شما مهمترین فاکتور در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. تجربه و تیم حرفه ای دو عامل اصلی رسیدن به تحلیل کامل و جامع است.

02.
تعامل کامل

تعامل کامل چه در حین پیاده سازی و حتی پس از تحویل (پشتیبانی) یکی از کلید های پیاده سازی موفق یک اتوماسیون است. این تعامل ریسک استقرار را به شدت کاهش می دهد.

03.
توسعه سریع

با متخصصان باتجربه ای که سریعاً نتایج ملموس ارائه می دهند کار کنید. ما برای تأمین نیازها و پیاده سازی استاندارهای روز آمادگی کامل داریم و قادر به پیاده سازی و تکمیل روندهای بسیار پیچیده هستیم.

04.
به روزترین تکنولوژی ها

اگرچه تکنولوژی تنها عمل موفقیت در یک پروژه نیست اما در تسریع و کیفیت سیستم بسیار موثر است. به همین دلیل تیم ما خود را موظف میداند خود را در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا قرار دهد.

سوالات متداول

با یک متخصص کار کنید

عدم شناسایی قفل سخت افزاری

عدم شناسایی قفل سخت افزاری می تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند معیوب بودن قفل، عوض شدن آی پی سرور، فعال شدن فایروال ویندور، نصب آنتی ویروس جدید، متوقف شدن سرویس قفل سخت افزاری روی سرور و…. برای آگاهی بیشتر می توانید با استفاده از لینک زیر مطلب مربوط به قفل سخت افزاری را مطالعه نمایید.

رفع مشکل عدم شناسایی قفل سخت افزاری

علت قطعی صدا و تصویر در ادوب کانکت

قطع و وصل شدن صدا و تصویر به معنای این است که ارتباط به درستی به سرور یا شخص گیرنده نمیرسد و دلایل مختلفی دارد. برای فهمیدن علت این مشکل ابتدا از اتصال خود به اینترنت اطمینان حاصل نمایید و سپس تنظیمات مربوطه به نرم افزار ادوب را با استفاده از مطلب زیر بررسیس نمایید.

 رفع قطعی صدا و تصویر در ادوب کانکت

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید