پيام تبريك تيم شاهوار به مناسبت سال نو

 صفحه اصلی /بلاگ شاهوار/ پيام تبريك تيم شاهوار به مناسبت سال نو
پيام تبريك تيم شاهوار به مناسبت سال نو

پيام تبريك تيم شاهوار به مناسبت سال نو

با درود و احترام

خداوند منان را سپاسگذاريم که در سايه الطاف بيکرانش فرصت تجربه سال جديد ديگري را بر ما ارزاني داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسير آينده بگذاريم.

فرا رسيدن سال نو هميشه نويد بخش افکار، کردار و تصميم هاي نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبيعت همواره يادآور تحول به مراحل نيکوتر و برتر است.

تيم شاهوار سال 99 را در حالي پشت سر گذاشت، که با وجود همه سختي ها و تنگناها توانست با شناسايي نقاط قوت و ضعف، تهديدها را به فرصت تبديل نموده و در راستاي اهداف و چشم انداز خود گام بردارد و اميدوار است به فضل الهي و با همت خود و كمك شما بزرگواران در سال جديد برگ هاي زرين ديگري بر كتاب پر افتخار صنعت آموزش كشورمان بيافزايد.

با عرض تبريک و شادباش فرا رسيدن سال نو، مفتخريم بدينوسيله از تلاش، همدلي و همراهي يکايک شما عزيزان و همكاران که سرمايه اصلي هر شركت محسوب مي شوند، تشکر و قدرداني نموده و از درگاه پروردگار يكتا براي شما عزيزان و خانواده محترمتان فردايي روشن، بهروزي و توفيق روز افزون آرزو  نماييم.

سال 1400 را با قدرت بيشتر و تفاوت هاي مثبت آغاز خواهيم كرد و در اين راستا دست همه شما بزرگواران را به گرمي ميفشاريم تا با كمك يكديگر بر مشكلات ناشي از بيماري كرونا غلبه نماييم.

 

ارادتمند شما

تيم شاهوار

 

 

نظرات

ثبت نظر شما